NAŠI UČITELÉ

Conor Gleason

Conor pochází z Northamptonu ve státě Massachusetts, ale většinu svého mládí strávil v krásném oblasti severního Idaho. Vysokou školu ukončil titulem bakaláře přírodních věd obor žurnalistika v roce 2014 a poté strávil 4 měsíce cestováním po Evropě. Praha byla jedním z cílů. Město si zamiloval natolik, že se rozhodl získat zde certifikát TEFL online a přestěhoval se sem v lednu 2018. Conorovy záliby zahrnutí vaření, cestování po České republice a okolí a sporty (především hokej!). Conor je našený myšlenkou pracovat se žáky anglické odpolední družiny již druhým rokem!

Sarah Hannan-Orr

Sarah je z Baton Rouge ve státě Louisiana a přestěhovala se do Prahy v březnu 2018. Z Language House získala TEFL certifikát a take certifikát Young Learners and Teens, který je zaměřen na výuku dětí. Sarah miluje práci s dětmi a toto je její druhý rok v anglické odpolední družině. Ve volném čase Sarah ráda čte, chodí na túry a hraje volejbal.


Robert James King (Bobby King)

Bobby se narodil ve městě Sacramento ve státě Kalifornii a žil nějaký čas ve městě Phoenix ve státě Arizona, kde studoval psychologii ranného dětství. Do Prahy se přestěhoval v roce 2013 a obdržel zde od společnosti TEFL Worldwide TELF certifikát (Teaching English as a Foreign Launguage). Poté začal učit v anglické školce, kde skoro čtyři roky pracoval jako třídní učitel. Toto je Bobbyho třetí rok v anglické odpolední družině a je nadšený, že se stane součástí naší komunity. Bobby miluje jazyky, hudbu, tanec a dovádění. 

 

Jacob Nemchick

Jacob byl vychován v malém městě blízko Pittsburghu, v Pennsylvanii. Svůj bakalářský titul ve sportu a vědním oboru cvičení získal na Gannonské univerzitě ve městě Erie v Pennsylvanii. V roce 2011 se Jacob přestěhoval do Prahy a získal zde TEFL certifikát (Teaching English as a Foreign Language) v Language House a angličtinu učil jeden rok. Poté se vrátil do USA, aby v roce 2018 znovu odcestoval do České republiky s plány zůstat delší dobu. Jacob bydlí u Berounky, kdy tráví svůj volný čas lezením a jízdou na kole. Jacob začal pro anglickou odpolední družinu pracovat v březnu 2019.

Sage Pressman

Sage vyrostla v malém městě ve státě Idaho, které je obklopeno krásnými horami a přírodou. Navštěvovala univerzitu Scripps v Kalifornii, kde získala bakalářský titul v Ekologických studiích se zaměřením na lidskou ekologii. V květnu 2019 se přestěhovala do Prahy a navštěvovala The Language House, aby získala TEFL a YLT certifikáty. I přesto, že je učitelka angličtiny, doufá, že se naučí více češtiny! Sage má ráda pěší turistiku, plavání v jezerech a řekách a pečení. Toto je její první rok v Sam's English Daycare a těší se na zkušenosti a práci s dětmi.

Morgan Sword

Morgan je z města Richmond ve státě Virginia, kde získala titul bakaláře v oboru módní podpora prodeje a studovala náboženství. Po studio v cizině, se Morgan zamilovala do získávání zkušeností o jiných kulturách a rozhodla se přestěhovat do České republiky. Morgan se stala učitelkou s certifikáty TEFL (Teaching English as a Foreign Language) a TYL (Teaching Young Learners). Toto je její druhý rok v anglické odpolední družině a nemůže se dočkat, až pozná své nové žáky! Mezi její některé koníčky patří pletení, čtení a cestování.Mgr. Simona Pislcejková 


Simona se narodila v Praze, kde se začala učit angličtinu ve věku osmi let ve třetí třídě základní školy. Ve svých anglických studiích pokračovala na Státní jazykové škole v Praze. Po maturitě odletěla na rok do USA, kde navštěvovala střední školu Ripon High School ve státě Wisconsin
. V roce 1994 začala na Západočeské univerzitě v Plzni studovat pedagogickou fakultu s hlavním zaměřením na angličtinu. Po prvním roce odcestovala na jeden rok do Velké Británie, aby se tam věnovala studiu angličtiny na Havering College of Further and Higher Education v Essexu. Svá vysokoškolská studia zakončila s vyznamenáním a obhajobou diplomové práce s názvem: Studenti s rozdílnými stupni znalosti angličtiny a jejich následná výuka v jazykových školách.

Kromě výuky na dvou jazykových školách měla také na starosti projekt jazykového vzdělávání pro 300 studentů s 20 podřízenými. Jako vedoucí metodického oddělení jazykové školy Progress Language School se účastnila pohovorů, poskytovala metodickou podporu učitelům, každý týden byla zodpovědná za metodické semináře pro učitele. Také hledala, organizovala a vytvářela doplňové materiály.

Pět let vykonávala pozici ředitelky anglické školky Little Bear Preschool a ředitelkou anglické odpolední družiny je již dvanáctým rokem. Každý rok se snaží nabídnout  kvalitní službu s novinkami, poskytovat podnětné prostředí pro děti a zajišťovat spokojenost rodičů.


JSME TU PRO VÁS JIŽ 12 LET

NOVINKY

Od 11.3.2020 není anglická družina otevřená. On-line hodiny probíhají pomocí ZOOM.

Tvorba webových stránek - AiVision s.r.o.