NAŠI UČITELÉ

Michelle Arsenault (DC6b)
Michelle vyrostla v malém městě u Bostnu, Massachusetts. V roce 2021 získala bakalářský titul v umělecké výchově z UMass Amherst. Po absolvování univerzity začala pracovat jako učitelka na druhém stupni základní školy na severu od Bostonu, což utužilo její lásku k učení.V roce 2022 se přestěhovala do Prahy a získala TEFL certifikát z TEFL Worldwide Prague. Ve svém volném čase ráda maluje olejomalby, ilustruje, dělá šperky, a píše poezii. Toto je její první rok v Sam's English Daycare.

Oz Beail-Farkas (DC5b)
Oz vyrůstala jako nejmladší ze čtyř sourozenců na východním pobřeží Spojených států. Celoživotní student jazyků a teorie, takže rozumí výzvám, kterým studenti čelí. Oz studovala na vysoké škole a je certifikovaný instruktor TEFL, který rád cestuje, má rád historii a ježdění na kolečkových bruslích. V květnu 2022 se přestěhovala z Belize v centrální Americe do Prahy, kde sdílí byt se svým maželem, dvěma psy a dvěma kočkami. Toto je její první rok v Sam's English Daycare.

Hailey Boop (DC3)

Hailey je z  Clevelandu, Ohio, USA. Jako dítě cestovala se svou rodinou a na to návazala jako dospělá. Hailey má bakalářský titul z komunikace z Kent State University. Rozhodla se přestěhovat do Prahy v únoru 2023 poté, co zde byla na výletě. Hailey získala její TEFL certifikát z The Language House v únoru 2023. Pracovala jako Au Pair a ráda pozoruje děti, jak rostou a učí se. Toto bude její první rok v Sam’s English Daycare.

 

Justin Dippenaar (DC5a)
Justin se narodil v Jihoafrické republice v malém městě Springs na východ od Johannesburgu. Vyrůstal v tomto malém městě, kde se těží zlato a navštěvoval místní školy. Poté studoval svářečské hutnictví  na speciální technické škole a promoval jako Technik kontroly kvality ve výrobě elektřiny a petrochemických závodech. Když si uvědomil, že jeho vášeň bylo učení, v roce 2019 se rozhodl pro změnu v jeho výběru kariéry, aby žil vášnivější život. Odcestoval do krásného města Prahy, kde získal TEFL certifikát od Spěváčka. Ihned se zamiloval do Čechů a jejich krásné země a rozhodl se, že chce žít svůj nový život v České republice. Miluje děti a cítí potřebu vyvíjet mysl mladých žáků. Justin učí obchodní angličtinu od roku 2019, ale ví, že jeho touha spočívá v mladých žácích, protože jsou budoucími vůdci a jaký je lepší zůsob přispět světu? Justin miluje vzrušení z jízdy na motorce a kole za záludních okolností, aby zklidnil svou mysl, sportovní aktivity jako běh nebo plavání, ale také nachází krásu v přírodě a vše, co nabízí dobrá kniha ke čtení. Toto je jeho třetí rok se Sam's English Daycare.

Jason Grey (DC1)
Jason byl vychován na venkově jihozápadního Irska blízko malé přímořské vesnice Waterville. Přestěhoval se do města Limerick v roce 2018, aby zde dokončil bakalářské studium v Kreativním vysílání a filmové produkci. V roce 2021 se rozhodl přestěhovat do České republiky, aby získal TEFL certifikát z TEFL International. Některé z jeho vášní zahrnují sporty, jídlo a objevování rozdílných kultur. Je nadšený z anglického jazyka a učení dětí mu přináší velké uspokojení. Toto je jeho druhý rok v Sam\'s English Daycare.

Weston L.M. Humphreys (DC4)
Weston Humphreys se narodil v Idaho a byl vychován s láskou k přírodě a síle dobrých povídek. Jako nejstarší z pěti dětí, Weston dostal všechny pracovní verze příběhů jeho tatínka a každovečerní čtení s jeho maminkou.  Jak vyrostl, jazyk a přiběhy se staly součástí jeho každodenního života. Weston má diplom z angličtiny a studoval lingvistiku Napsal pár vyprávěcích her, které sám publikoval a vídí vyprávění jako výborný a báječný nástroj pro učení se všeho druhu. Toto je jeho první rok v Sam's English Daycare .

Jose Jimenez (DC0)
Jose  se narodil na Karibských ostrovech Trinidad and Tobago. Absolvoval bakalářské studium v oboru Výtvarné a muzické umění. Mezi lety 2016 - 2020 pracoval jako tanečník a choreograf a cestoval po celém světě. Měl možnost pracovat na scéně s umělci jako Beyonce, Rihanna and Maroon 5. Jose  také strávil 2 roky cestováním po různých školách jako dobrovolný hostující přenášející, aby vychovával a radil studentům mezi 11 a 19 lety o  muzickém umění. Karibské kultuře a jeho zkušenostech s cestováním a turné.
Na konci roku 2019, Jose navštívil Českou republiku poprvé a rychle se sprátelil s komunitou muzického umění  a pak se rozhodl získat TEFL certifikát v Praze a na konci roku 2020 se do Prahy přestěhoval oficiálně. Poté učil angličtinu různé společnosti v Praze přičemž využíval muzické umění a to jak tanec, tak i hraní a muziku, aby zábavně zaintresoval studenty ve třídách. Od roku 2020 také učil v různých školách ve Venezuele a Číně on-line a to studenty od 4 let. Toto bude od ledna 23 pro Josého první rok v Sam's English Daycare.

Mgr. Simona Pislcejková
Simona se narodila v Praze, kde se začala učit angličtinu ve věku osmi let ve třetí třídě základní školy. Ve svých anglických studiích pokračovala na Státní jazykové škole v Praze. Po maturitě odletěla na rok do USA, kde navštěvovala střední školu Ripon High School ve státě Wisconsin. V roce 1994 začala na Západočeské univerzitě v Plzni studovat pedagogickou fakultu s hlavním zaměřením na angličtinu. Po prvním roce odcestovala na jeden rok do Velké Británie, aby se tam věnovala studiu angličtiny na Havering College of Further and Higher Education v Essexu. Svá vysokoškolská studia zakončila s vyznamenáním a obhajobou diplomové práce s názvem: Studenti s rozdílnými stupni znalosti angličtiny a jejich následná výuka v jazykových školách.
Kromě výuky na dvou jazykových školách měla také na starosti projekt jazykového vzdělávání pro 300 studentů s 20 podřízenými. Jako vedoucí metodického oddělení jazykové školy Progress Language School se účastnila pohovorů, poskytovala metodickou podporu učitelům, každý týden byla zodpovědná za metodické semináře pro učitele. Také hledala, organizovala a vytvářela doplňové materiály.
Pět let vykonávala pozici ředitelky anglické školky Little Bear Preschool a ředitelkou anglické odpolední družiny je již patnáctým rokem. Každý rok se snaží nabídnout kvalitní službu s novinkami, poskytovat podnětné prostředí pro děti a zajišťovat spokojenost rodičů.

Andrew Rivera (DC6)
Andrew se narodil a byl vychován v Chicagu, Illinois, kde navštěvoval fakultu Wilbur Wright. Během studií navštívil přes tucet zemí. Když byl poprvé představen České republice, ihned byl uchvácen krásou té země. Poté, co zakusil českou kulturu, rozhodl se, že se vrátí. V roce 2021 se stal diplomovaným specialistou v podnikové ekonomii s vyznamenáním. Poté se hned vrhl na získání TEFL certifikátu. Ve svém volném čase má rád cyklistiku s pevným převodem, muay thai kickboxing, pěší turistiku v národních parcích a čtení románů. Toto je jeho druhý rok v Sam's English Daycare.

Julie Vayda (DC2)
Julie pochází z USA a nyní přichází ze San Francisca v Kalifornii. Má titul z angličtiny. Ráda cestuje, chodí na výlety, zkouší nová jídla a těší se moc na objevování muzeí a zámků. Toto je její první rok v Sam's English Daycare a doufám, že v dětech objeví vášeň pro angličtinu.

Nathalie Yazbek
Nathalie se narodila v Libanonu, ale většinu svého dětství strávila v Kanadě. Vždy cítila, že učení je její životní poslání. A proto pro ní bylo přirozené, že usilovala o získání diplomu z oboru Anglická literatura a Metodologie učení na Libanonské univezitě. Osvojila si rozsáhlé zkušenosti ve vzdělávacím systému během let jako učitelka angličtiny, koordinátorka, ale také jako ředitelka. Avšak nedávno se rozhodla přestěhovat se svou rodinou do Prahy. Nyní je nadšená prací pro Sam\'s English Daycare, aby pomohla řídít tým a vyjářdřila lásku k jazyku všem studentům.

JSME TU PRO VÁS JIŽ 16 LET

NOVINKY

ČERVENEC A SRPEN 2023
PRÁZDNINY

ZÁŘÍ 2023
4.9. Začínáme
4.9. 16:00 schůzka rodičů
22.9. výlet
28.9. státní svátek
29.9. ředitelské volno
Tvorba webových stránek - AiVision s.r.o.