NAŠI UČITELÉ

Michelle Arsenault (DC6b)
Michelle vyrostla v malém městě u Bostnu, Massachusetts. V roce 2021 získala bakalářský titul v umělecké výchově z UMass Amherst. Po absolvování univerzity začala pracovat jako učitelka na druhém stupni základní školy na severu od Bostonu, což utužilo její lásku k učení.V roce 2022 se přestěhovala do Prahy a získala TEFL certifikát z TEFL Worldwide Prague. Ve svém volném čase ráda maluje olejomalby, ilustruje, dělá šperky, a píše poezii. Toto je její první rok v Sam's English Daycare.

Oz Beail-Farkas
Oz vyrůstala jako nejmladší ze čtyř sourozenců na východním pobřeží Spojených států. Celoživotní student jazyků a teorie, takže rozumí výzvám, kterým studenti čelí. Oz studovala na vysoké škole a je certifikovaný instruktor TEFL, který rád cestuje, má rád historii a ježdění na kolečkových bruslích. V květnu 2022 se přestěhovala z Belize v centrální Americe do Prahy, kde sdílí byt se svým maželem, dvěma psy a dvěma kočkami. Toto je její první rok v Sam's English Daycare.

Amanda Buttner (DC2)
Amanda byla vychována v North Carolině, kde také obdržela bakalářský titul v Politické vědě a mezinárodních studiích. Když byla mladší, žila v Dublinu, Irsku a v roce 2019 studovala v Salzburgu v Rakousku. Vždy chtěla žít v Evropě po delší dobu. Vybrala si přestěhovat se do Prahy a projít TEFL kursem v září 2021. TEFL dokončila v Language House. Zatím miluje to, že je schopna prožívat život v Praze a mít možnost cestovat po Evropě. Je neskutečně nadšená učit skupinu DC2 tento rok a poznat své studenty. Mezi její koníčky patří čtení, cestování a trávení času s přáteli. To je její druhý rok v Sam's English Daycare.

Monisha Debnath (DC0)
Monisha je ze střední Kanady. Po neuspokojivé podnikové kariéře se rozhodla věnovat svou vášní cestování a učení. A proto se rozhodla získat CTESL a CELTA certifikace. Má předchozí zkušenosti s učením angličtiny v Německu, Indii a Kanadě. Je také zanícená do práce s dětmi  a vlastní Diplom Montessori a také předškolní zkušenosti. Ve svém volném čase ráda čte romány, procházíse v přírodě, dělá jógu a meditaci a cestuje. Toto je její první rok v Sam's English Daycare.

Justin Dippenaar (DC5a)
Justin se narodil v Jihoafrické republice v malém městě Springs na východ od Johannesburgu. Vyrůstal v tomto malém městě, kde se těží zlato a navštěvoval místní školy. Poté studoval svářečské hutnictví  na speciální technické škole a promoval jako Technik kontroly kvality ve výrobě elektřiny a petrochemických závodech. Když si uvědomil, že jeho vášeň bylo učení, v roce 2019 se rozhodl pro změnu v jeho výběru kariéry, aby žil vášnivější život. Odcestoval do krásného města Prahy, kde získal TEFL certifikát od Spěváčka. Ihned se zamiloval do Čechů a jejich krásné země a rozhodl se, že chce žít svůj nový život v České republice. Miluje děti a cítí potřebu vyvíjet mysl mladých žáků. Justin učí obchodní angličtinu od roku 2019, ale ví, že jeho touha spočívá v mladých žácích, protože jsou budoucími vůdci a jaký je lepší zůsob přispět světu? Justin miluje vzrušení z jízdy na motorce a kole za záludních okolností, aby zklidnil svou mysl, sportovní aktivity jako běh nebo plavání, ale také nachází krásu v přírodě a vše, co nabízí dobrá kniha ke čtení. Toto je jeho třetí rok se Sam's English Daycare.

Jason Grey (DC1)
Jason byl vychován na venkově jihozápadního Irska blízko malé přímořské vesnice Waterville. Přestěhoval se do města Limerick v roce 2018, aby zde dokončil bakalářské studium v Kreativním vysílání a filmové produkci. V roce 2021 se rozhodl přestěhovat do České republiky, aby získal TEFL certifikát z TEFL International. Některé z jeho vášní zahrnují sporty, jídlo a objevování rozdílných kultur. Je nadšený z anglického jazyka a učení dětí mu přináší velké uspokojení. Toto je jeho druhý rok v Sam\'s English Daycare.

Drew Kowaluk (DC3)
Drew se narodil a byl vychován ve Winnipegu, Manitoba. Město v Kanadě, které je známé pro to, jak studené zimy tam jsou. Studoval Zeměpis na univerzitě v Manitobě, než se rozhodl přerušit svá studia a konečně dosáhnout svého cíle a přestěhovat se do zahraničí a učit angličtinu. Rozhodl se přestěhovat do Prahy a dokončit zde svůj TEFL certifikát v Language House v únoru 2022. Drew je velmi nadšený za možnost učit skupinu DC3 a doufá, že svým studentům bude moci dát pozitivní zkušenosti v jejich studiích. Drew začal pro Sam\'s English Daycare pracovat v dubnu 2022.

Max Mirageas (DC4)
Max vyrůstal v Massachusetts, USA a chodil na technickou střední školu, kde se naučil o elektronice a inženýrství. Po střední škole navštěvoval universitu Massachusetts, Amherst, kde obdržel bakalářský titul v ekonomii a řízení a informačním managementu s vedlejším oborem španělština. Během studií se přestěhoval do Valencie, Španělsko, kde se zlepšoval ve španělštině 4 měsíce na místní universitě. Poté se na rok přestěhoval do Bostonu a pak se rozhodl odjet do Prahy a učit angličtinu. Ve své volném čase Max rád cestuje, dělá pěší turistiku, a učí se o nových jazycích a kulturách. Toto bude Maxův první rok v Sam's English Daycare.

Mgr. Simona Pislcejková
Simona se narodila v Praze, kde se začala učit angličtinu ve věku osmi let ve třetí třídě základní školy. Ve svých anglických studiích pokračovala na Státní jazykové škole v Praze. Po maturitě odletěla na rok do USA, kde navštěvovala střední školu Ripon High School ve státě Wisconsin. V roce 1994 začala na Západočeské univerzitě v Plzni studovat pedagogickou fakultu s hlavním zaměřením na angličtinu. Po prvním roce odcestovala na jeden rok do Velké Británie, aby se tam věnovala studiu angličtiny na Havering College of Further and Higher Education v Essexu. Svá vysokoškolská studia zakončila s vyznamenáním a obhajobou diplomové práce s názvem: Studenti s rozdílnými stupni znalosti angličtiny a jejich následná výuka v jazykových školách.
Kromě výuky na dvou jazykových školách měla také na starosti projekt jazykového vzdělávání pro 300 studentů s 20 podřízenými. Jako vedoucí metodického oddělení jazykové školy Progress Language School se účastnila pohovorů, poskytovala metodickou podporu učitelům, každý týden byla zodpovědná za metodické semináře pro učitele. Také hledala, organizovala a vytvářela doplňové materiály.
Pět let vykonávala pozici ředitelky anglické školky Little Bear Preschool a ředitelkou anglické odpolední družiny je již patnáctým rokem. Každý rok se snaží nabídnout kvalitní službu s novinkami, poskytovat podnětné prostředí pro děti a zajišťovat spokojenost rodičů.

Andrew Rivera (DC6)
Andrew se narodil a byl vychován v Chicagu, Illinois, kde navštěvoval fakultu Wilbur Wright. Během studií navštívil přes tucet zemí. Když byl poprvé představen České republice, ihned byl uchvácen krásou té země. Poté, co zakusil českou kulturu, rozhodl se, že se vrátí. V roce 2021 se stal diplomovaným specialistou v podnikové ekonomii s vyznamenáním. Poté se hned vrhl na získání TEFL certifikátu. Ve svém volném čase má rád cyklistiku s pevným převodem, muay thai kickboxing, pěší turistiku v národních parcích a čtení románů. Toto je jeho druhý rok v Sam's English Daycare.

Nathalie Yazbek
Nathalie se narodila v Libanonu, ale většinu svého dětství strávila v Kanadě. Vždy cítila, že učení je její životní poslání. A proto pro ní bylo přirozené, že usilovala o získání diplomu z oboru Anglická literatura a Metodologie učení na Libanonské univezitě. Osvojila si rozsáhlé zkušenosti ve vzdělávacím systému během let jako učitelka angličtiny, koordinátorka, ale také jako ředitelka. Avšak nedávno se rozhodla přestěhovat se svou rodinou do Prahy. Nyní je nadšená prací pro Sam\'s English Daycare, aby pomohla řídít tým a vyjářdřila lásku k jazyku všem studentům.

JSME TU PRO VÁS JIŽ 16 LET

NOVINKY

PROSINEC 2022
5.12. MIKULÁŠ
16.12. VÝLET
19.12. BESÍDKA 6a, 0, 2
20.12. BESÍDKA 5a, 6b
21.12. BESÍDKA 3, 4
22.12. BESÍDKA 1, 5b
23.12.-2.1. VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Tvorba webových stránek - AiVision s.r.o.