OUR TEACHERS

Amanda Buttner (DC2)
Amanda byla vychována v North Carolině, kde také obdržela bakalářský titul v Politické vědě a mezinárodních studiích. Když byla mladší, žila v Dublinu, Irsku a v roce 2019 studovala v Salzburgu v Rakousku. Vždy chtěla žít v Evropě po delší dobu. Vybrala si přestěhovat se do Prahy a projít TEFL kursem v září 2021. TEFL dokončila v Language House. Zatím miluje to, že je schopna prožívat život v Praze a mít možnost cestovat po Evropě. Je neskutečně nadšená učit skupinu DC2 tento rok a poznat své studenty. Mezi její koníčky patří čtení, cestování a trávení času s přáteli. To je její první rok v Sam's English Daycare. 

Craig Costello (DC0)
Graig se narodil v Bangoru - ve městě, které je na severozápadním pobřeží Walesu. Jedná se o jedno z nejmenších měst ve Spojeném království. Vyrostl ve městě, které je vzdálené několik kilometrů a které se nazývá Bethesda; město, ve kterém se mluví velšsky a je známé pro své břidlicové lomy, odkud se břidlice exportuje celosvětově. Poté, co dokončil střední školu v roce 2013, začal navštěvovat technickou fakultu, kde studoval omítání a elektrické instalace. Poté, co dokončil fakultu, pracoval stavbách, než se přestěhoval do České republiky se svou nyní bývalou přítelkyní v říjnu 2019. Jeho kariéra jako učitel angličtiny začala několik měsíců poté, co se přestěhoval do Prahy, kde získal práci ve školce a kde jeho vášeň pro výuku začala. Rád učí, protože cítí, že dělá něco potřebného pro společnost tím, že učí někoho velmi důležitou životní dovednost, která bude mít velmi pozitivní vliv na jeho život. Ve svém čase je nadšený pro fitness. Snaží se cvičit nejméně 3x týdně. Jeho další koníčky zahrnují trávení času s kamarády, cestování a učení se něčemu novému. Toto je jeho první rok v Sam's English Daycare. 

Justin Dippenaar (DC5a)

Justin se narodil v Jihoafrické republice v malém městě Springs na východ od Johannesburgu.  Vyrůstal v tomto malém městě, kde se těží zlato a navštěvoval místní školy. Poté studoval svářečské hutnictví  na speciální technické škole a promoval jako Technik kontroly kvality ve výrobě elektřiny a petrochemických závodech. Když si uvědomil, že jeho vášeň bylo učení, v roce 2019 se rozhodl pro změnu v jeho výběru kariéry, aby žil vášnivější život. Odcestoval do krásného města Prahy, kde získal TEFL certifikát od Spěváčka. Ihned se zamiloval do Čechů a jejich krásné země a rozhodl se, že chce žít svůj nový život v České republice. Miluje děti a cítí potřebu vyvíjet mysl mladých žáků. Justin učí obchodní angličtinu od roku 2019, ale ví, že jeho touha spočívá v mladých žácích, protože jsou budoucími vůdci a jaký je lepší zůsob přispět světu? Justin miluje vzrušení z jízdy na motorce a kole za záludních okolností, aby zklidnil svou mysl, sportovní aktivity jako běh nebo plavání, ale také nachází krásu v přírodě a vše, co nabízí dobrá kniha ke čtení. Toto je jeho druhý rok se Sam's English Daycare.


Jason Grey (DC1)
Jason byl vychován na venkově jihozápadního Irska blízko malé přímořské vesnice Waterville. Přestěhoval se do města LImerick v roce 2018, aby zde dokončil bakalářské studium v Kreativním vysílání a filmové produkci. V roce 2021 se rozhodl přestěhovat do České republiky, aby získal TEFL certifikát z TEFL International. Některé z jeho vášní zahrnují sporty, jídlo a objevování rozdílných kultur. Je nadšený z anglického jazyka a učení dětí mu přináší velké uspokojení. Toto je jeho první rok v Sam's English Daycare. 

Jacob Nemchick (DC5b)

Jacob byl vychován v malém městě blízko Pittsburghu, v Pennsylvanii. Svůj bakalářský titul ve sportu a vědním oboru cvičení získal na Gannonské univerzitě ve městě Erie v Pennsylvanii. V roce 2011 se Jacob přestěhoval do Prahy a získal zde TEFL certifikát (Teaching English as a Foreign Language) v Language House a angličtinu učil jeden rok. Poté se vrátil do USA, aby v roce 2018 znovu odcestoval do České republiky s plány zůstat delší dobu. Jacob bydlí u Berounky, kdy tráví svůj volný čas lezením a jízdou na kole. Jacob začal pro anglickou odpolední družinu pracovat v březnu 2019.

Mgr. Simona Pislcejková

Simona se narodila v Praze, kde se začala učit angličtinu ve věku osmi let ve třetí třídě základní školy. Ve svých anglických studiích pokračovala na Státní jazykové škole v Praze. Po maturitě odletěla na rok do USA, kde navštěvovala střední školu Ripon High School ve státě Wisconsin. V roce 1994 začala na Západočeské univerzitě v Plzni studovat pedagogickou fakultu s hlavním zaměřením na angličtinu. Po prvním roce odcestovala na jeden rok do Velké Británie, aby se tam věnovala studiu angličtiny na Havering College of Further and Higher Education v Essexu. Svá vysokoškolská studia zakončila s vyznamenáním a obhajobou diplomové práce s názvem: Studenti s rozdílnými stupni znalosti angličtiny a jejich následná výuka v jazykových školách.

Kromě výuky na dvou jazykových školách měla také na starosti projekt jazykového vzdělávání pro 300 studentů s 20 podřízenými. Jako vedoucí metodického oddělení jazykové školy Progress Language School se účastnila pohovorů, poskytovala metodickou podporu učitelům, každý týden byla zodpovědná za metodické semináře pro učitele. Také hledala, organizovala a vytvářela doplňové materiály.

Pět let vykonávala pozici ředitelky anglické školky Little Bear Preschool a ředitelkou anglické odpolední družiny je již patnáctým rokem. Každý rok se snaží nabídnout kvalitní službu s novinkami, poskytovat podnětné prostředí pro děti a zajišťovat spokojenost rodičů.

Andrew Rivera (DC6)

Andrew se narodil a byl vychován v Chicagu, Illinois, kde navštěvoval fakultu Wilbur Wright. Během studií navštívil přes tucet zemí. Když byl poprvé představen České republice, ihned byl uchvácen krásou té země. Poté, co zakusil českou kulturu, rozhodl se, že se vrátí. V roce 2021 se stal diplomovaným specialistou v podnikové ekonomii s vyznamenáním. Poté se hned vrhl na získání TEFL certifikátu. Ve svém volném čase má rád cyklistiku s pevným převodem, muay thai kickboxing, pěší turistiku v národních parcích a čtení románů. Toto je jeho první rok v Sam's English Daycare .


Haley Spencer (DC4)

Haley pochází z Shenandoah Valley, Virginia, kde navštěvovala univerzitu Jamese Madisona, aby získala bakalářský titul v geologii a kde také fungovala jako koordinátorka studentské organizace pomáhající mládeži. Do České republiky se přestěhovala v roce 2018 a získala TESOL certifikát z Oxford House v Praze.  Děti a dospělé začala učit angličtinu, když pracovala pro Českou technickou univerzitu. Toto je její první rok s Sam's English daycare. Ve svém volném čase se ráda věnuje sportu, vaření a cokoliv je spojené s přírodou.


Jacob Wampler (DC3)

Jacob se narodil na Long Islandu v New Yorku a vyrostl v městech napříč Spojenými státy. Poté, co se usídlil v Rochestru, NY, navštěvoval univerzitu a pracoval jako kuchař. Na univerzitě obdržel bakalářský titul v Anglickém vzdělání a literatuře a druhý titul ve Filozofii. Během university studoval němčinu a literaturu v Berlíně, Německu a Českou republiku navštívil několikrát. Po promoci se v roce 2015 přestěhoval do Prahy, kde získal TEFL certifikát. Od přestěhování do Prahy učil na univerzitě, střední škole a základní škole, kde vždy našel zajímavé výzvy a potěšení. Ve volném čase Jacob rád čte, píše, chodí do divadla, hraje deskové hry, vaří, jezdí na kole a tráví líná odpoledne se svým psem.  

 

JSME TU PRO VÁS JIŽ 16 LET

NOVINKY

ZÁŘÍ 2022
5.9. ZAČÍNÁMETvorba webových stránek - AiVision s.r.o.