NAŠI UČITELÉ

Bradley Bauer (DC0)
Bradley se narodil a vyrůstal v Los Angeles. Studoval zoologii. Přestěhoval se do Prahy a obdržel TEFL certifikát v dubnu 2022. Také se zasnoubil, když se sem přestěhoval. Učí věkové skupiny od mateřské školky do dospělých. Když vyrůstal, zabýval se muzikálem. Dělal vizážistu. Jeho vášní jsou zvířata a muzika. Toto je jeho první rok v Sam's English Daycare .


Jacob Brehmer (DC5b)
Jacob je z Sun Prairie, Wisconsin, USA. Pracoval s širokou škálou studentů od nemluvňat až do středoškolských studentů. Během studií obdžel bakalářský titul ve vzdělávání z univerzity La Crosse ve Wisconsinu. Jakub absolvoval školu v červnu roku 2023 a pak se přestěhoval do Prahy, kde v srpnu získal TEFL certifikát. Je nadšen z možnosti učit angličtinu, zatímco bude objevovat nové město. Toto je jeho první rok v Sam's English Daycare. 


Mia DePalma (DC5a)
Mia se narodila a byla vychována v Agawam, Massachusetts, USA. Uvědomila si, že má vášeň pro výuku angličtiny a také, že ráda pracuje s dětmi na střední škole zatímco pracovala jako instrukorka v uměleckém studiu, kde mnoho studentů potřebovalo instrukce jako cizinci. Má dva bakalářské tituly z lingvistiky a historie z univerzity v Massachusetts, a také obržela certifikát ve Slovanksých studiích  a vždy chtěla najít způsob, jak toto zůročit v učení. Rozhodla se přestěhovat do Prahy v listopadu 2022, poté co získala informace o možnostech učitelů angličtiny ve městě a obdržela TEFL certifikát od Spěváčka v srpnu 2023. Má ráda literaturu, výuku jazyků a práci s dětmi. Toto bude její první rok v Sam's English Daycare. 

Jose Jimenez (DC1)
Jose  se narodil na Karibských ostrovech Trinidad and Tobago. Absolvoval bakalářské studium v oboru Výtvarné a muzické umění. Mezi lety 2016 - 2020 pracoval jako tanečník a choreograf a cestoval po celém světě. Měl možnost pracovat na scéně s umělci jako Beyonce, Rihanna and Maroon 5. Jose  také strávil 2 roky cestováním po různých školách jako dobrovolný hostující přenášející, aby vychovával a radil studentům mezi 11 a 19 lety o  muzickém umění, Karibské kultuře a jeho zkušenostech s cestováním a turné.
Na konci roku 2019, Jose navštívil Českou republiku poprvé a rychle se sprátelil s komunitou muzického umění  a pak se rozhodl získat TEFL certifikát v Praze a na konci roku 2020 se do Prahy přestěhoval oficiálně. Poté učil angličtinu různé společnosti v Praze přičemž využíval muzické umění a to jak tanec, tak i hraní a muziku, aby zábavně zaintresoval studenty ve třídách. Od roku 2020 také učil v různých školách ve Venezuele a Číně on-line a to studenty od 4 let. Toto bude od ledna 23 pro Josého první rok v Sam's English Daycare.


Anthony Mazziotta (DC4)
Anthony se narodil v USA, kde žil až do věku svých 9 let. Pak se přestěhoval s rodinou do Nového Zélandu, odkud pochází jeho maminka. Anthony studoval Hotelový management na vysoké škole a má mezinárodní zkušenosti z USA, Nového Zélandu a Dubaje. Nedávno se rozhodl, že chce změnu v jeho kariéře a zjistil, že učení angličtiny je to, v čem je jeho vášeň. Anthony právěd získal TEFL certifikát zde v Praze a rozhodl se zůstat, poté co se zamiloval do města a jeho lidí. V jeho volném čase rád cestuje, setkává se s novými lidmi, chodí na procházky a užívá si město a své přátele.  Anthony je velmi nadšen z toho, aby pomáhal jeho studentům vyrůst do vyjímečných mluvčí angličtiny, zatímco si proces budou užívat. Toto je jeho první rok v Sam's English Daycare.


Mgr. Simona Pislcejková
Simona se narodila v Praze, kde se začala učit angličtinu ve věku osmi let ve třetí třídě základní školy. Ve svých anglických studiích pokračovala na Státní jazykové škole v Praze. Po maturitě odletěla na rok do USA, kde navštěvovala střední školu Ripon High School ve státě Wisconsin. V roce 1994 začala na Západočeské univerzitě v Plzni studovat pedagogickou fakultu s hlavním zaměřením na angličtinu. Po prvním roce odcestovala na jeden rok do Velké Británie, aby se tam věnovala studiu angličtiny na Havering College of Further and Higher Education v Essexu. Svá vysokoškolská studia zakončila s vyznamenáním a obhajobou diplomové práce s názvem: Studenti s rozdílnými stupni znalosti angličtiny a jejich následná výuka v jazykových školách.
Kromě výuky na dvou jazykových školách měla také na starosti projekt jazykového vzdělávání pro 300 studentů s 20 podřízenými. Jako vedoucí metodického oddělení jazykové školy Progress Language School se účastnila pohovorů, poskytovala metodickou podporu učitelům, každý týden byla zodpovědná za metodické semináře pro učitele. Také hledala, organizovala a vytvářela doplňové materiály.
Pět let vykonávala pozici ředitelky anglické školky Little Bear Preschool a ředitelkou anglické odpolední družiny je již šestnáctým rokem. Každý rok se snaží nabídnout kvalitní službu s novinkami, poskytovat podnětné prostředí pro děti a zajišťovat spokojenost rodičů.


Andrew Rivera (DC6a)
Andrew se narodil a byl vychován v Chicagu, Illinois, kde navštěvoval fakultu Wilbur Wright. Během studií navštívil přes tucet zemí. Když byl poprvé představen České republice, ihned byl uchvácen krásou té země. Poté, co zakusil českou kulturu, rozhodl se, že se vrátí. V roce 2021 se stal diplomovaným specialistou v podnikové ekonomii s vyznamenáním. Poté se hned vrhl na získání TEFL certifikátu. Ve svém volném čase má rád cyklistiku s pevným převodem, muay thai kickboxing, pěší turistiku v národních parcích a čtení románů. Toto je jeho třetí rok v Sam's English Daycare.


Jensyn Ronca (DC6b) 
Jensyn je ze Spojených států amerických a vyrosla ve Wisconsinu. Abslovovala univerzitu ve Wisconsinu La Crosse v roce 2022 s bakalářským titulem v základním a středním vzdělání. Ráda hraje na kytaru, zpívá, dívá se na filmy a čte. Do Prahy přišla, aby prohloubila své učitelské možnosti a získala životní zkušenost skrze cestování. Toto je její první rok v Sam's English Daycare. 


Cassandra Sasaki (DC2)
Cassandra se narodila a byla vychována v Kailua-Kona, Hawaii, kde žila až do puberty. Její rodina vlastní kávovou plantáž na velkém ostrově Hawaie, kde pracovala během léta. Když byla na střední škole, s rodinou se přestěhovala do Boise, ID. Tam navštěvovala univerzitu, kde studovala Mezikulturní komunikaci. Pracovala s malými děti ve školce v Idaho a také učila děti jezdit na snowboardu v zimě.  Vždy ráda pracovala s dětmi.  Má 5 sourozenců, 1 psa a 1 kočku. Během svého života žila v Hawaii, Idaho, Washington, Arizona, British Columbia, a teď v Praze. Kasandřiny největší vášně v životě jsou vaření, čtení, cestování, rodina a zvířata. V České republice žije od května 2023 a plánuje zůstat na dobu neurčitou. Toto je její první rok v Sam's English Daycare. 


Nathalie Yazbek
Nathalie se narodila v Libanonu, ale většinu svého dětství strávila v Kanadě. Vždy cítila, že učení je její životní poslání. A proto pro ní bylo přirozené, že usilovala o získání diplomu z oboru Anglická literatura a Metodologie učení na Libanonské univezitě. Osvojila si rozsáhlé zkušenosti ve vzdělávacím systému během let jako učitelka angličtiny, koordinátorka, ale také jako ředitelka. Avšak nedávno se rozhodla přestěhovat se svou rodinou do Prahy. Nyní je nadšená prací pro Sam\'s English Daycare, aby pomohla řídít tým a vyjářdřila lásku k jazyku všem studentům. Toto je její druhý rok v Sam's English Daycare.

JSME TU PRO VÁS JIŽ 16 LET

NOVINKY

DUBEN 2024
1.4. - VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ
26.4. VÝLET

Tvorba webových stránek - AiVision s.r.o.