REFERENCE

Pier Lorenzo Sestini

10.10.2017

sms

Jmenuji se Pier Sestini. Pamatuješ si mě? Navštěvoval jsem Tvou anglickou družinu! Právě jsem si založil Facebook účet a Ty jsi se objevila na seznamu „přidej přítele“. Tak jsem si Tě přidal abych  Ti mohl poděkovat za veškerou práci, kterou jsi udělala při výuce angličtiny. Neumím si představit, jak bych mohl bez toho žít, protože to pro mě představuje důležitou část v mém každodenním životě jak při zábavě, tak i ve vzdělání. Takže Ti děkuji za veškerou náročnou práci, kterou si udělala.

S přáním všeho nejlepšího, Lorenzo


Eliška Veselá

25.3.2019

E-mail: Stipendium ve Velké Británii

Drahá Simono,

jak víš, minulý rok jsem žádala o stipendium ve Velké Británii. I přesto, že to minulý rok nevyšlo, požádala jsem o něj tento rok znovu. Poté, co jsem napsala test z angličtiny, byla jsem pozvána na pohovor. Poté mi bylo nabídnuto žádat o snížené stipendium a byl mi poslán seznam škol, které jsou součástí tohoto projektu. Musela jsem si vybrat pět škol, o které jsem měla zájem a poslat každé z nich přihlášku. Minulý týden jsem dostala zprávu od Woodhouse Grove School a bylo mi nabídnuto místo v jejich posledním ročníku střední školy.

Uvědomuji si, že jsem se naučila používat angličtinu v Sam’s English Daycare a ráda bych Ti za to poděkovala. Jsem vděčná za všechny ty roky, které jsem tam strávila, protože bez nich bych nikdy nebyla schopna požádat o stipendium, o kterém píši výše. Také Ti chci tímto poděkovat za vše včetně toho, když jsi nás nutila do studia, do práce na Memrise, za povzbuzování nás číst a dívat se na filmy v angličtině a za neustálé upozorňování mluvit pouze anglicky.

Krásný den, Eli 


Dobrý den, paní Pislcejková,
 zdravíme Vás z Lucemburska.

 Mnohokráte jsem si na Vás vzpomněla.
 
Naposledy v pátek večer, kdy jsme byli s synem na recepci na britské rezidenci, kde chlapec zcela plynule a bez ostychu hovořil anglicky s pozvanými lidmi, z čehož všichni byli vyššího věku a vyšší šarže:-).
 
Chtěla bych opět vyjádřit svůj velký obdiv k Vaší práci, čeho jste dosáhla, ty výsledky u dětí jsou neuvěřitelné!!
 
Těšíme se již zpátky, byť je to ještě za dlouho. A budeme doufat, že budete fungovat i příští rok, ať již v Chlupovce, nebo někde poblíž!
 
Každá koruna u Vás je skvělě investovaná!:-)
 
Mějte se krásně a užijte si blížícího se předvánočního času!
 
DD a děti

Sam’s English Daycare vřele doporučuji. Družina je profesionálně vedena a děti se v ní skutečně něco naučí, protože jsou vystaveny angličtině několikanásobně více než ve škole. Našeho syna to tam opravdu baví a dokonce protestuje, pokud ho vyzvedneme příliš brzy. Do družiny přihlašujeme i mladšího syna. Martin Eyberger


Dobrý večer Simono,
sleduji celý rok jak vedete družinu a jaké výsledky mají studenti….a nedá mi to Vám napsat že jsem naprosto ohromena jak skvěle vedete studenty a moc bych Vám tímto chtěla poděkovat! Vím, že Nikolka je teprve v DC1 a zkoušky ještě klasické nemají ale pocit, že jí povede někdo jako Vy kdo ví co dělá a umí to s dětmi mne jen utvrzuje v tom, že pokračovat dává smysl a moc se těším z toho, že Niki v Angličtině bude lepší i díky Vám.

Chtěla jsem abyste to věděla, že z mé strany máte naprostou důvěru a věřte, že Nikolka je v mém životě to nejdůležitější.

Pokud byste jakýmkoliv způsobem potřebovala pomoc a to myslím i sponzorským nebo projektovým dejte vědět jsem tady a ráda pomohu!!

Pokud byste třeba potřebovala reference doporučení prostě cokoliv neváhejte se na mne obrátit udělám maximum co budu moc a bude v mých silách!

 

Ještě jednou moc moc děkuji za všechno co pro děti děláte.

Mějte krásné sny

Lucka

Paní Pislcejková,
já děkuji za zaslané hodnocení našich dětí.
Květiny a VELKÝ DÍK  jsou za to, že Janek s Markétkou jsou ve své angličtině na takové úrovni, že skládají zkoušky, které nejsou vůbec jednoduché a já jsem na ně velmi hrdá a trošku jim i závidím. Na té besídce jsem si uvědomila, jaký kus cesty oba ušli. Není to ale jen jejich zásluha. Především Vaše nadšení naučit děti anglicky, odhodlanost a důslednost s jakou ke své práci přistupujete stojí za velmi dobrou znalostí angličtiny našich dětí.
 
Ať se Vám daří i nadále!
Renáta Poulíková

Having experienced teaching kids in a couple of new contexts in other parts of the world since working at Sam's English Daycare, I can tell you with certainty that the situation I had as a teacher at Sam's English Daycare was an exceptionally unique and special opportunity for me. For one, the kids in the daycare are by and large far beyond the level of kids of similar age groups (from all around the world) that I've taught, so the education standards in the daycare are significantly higher. And secondly, the structures you have in place to motivate the kids to work hard are extremely effective, despite the fact that they don't receive grades outside of tests. As a full time teacher, one often teaches several different classes with 20+ students in each lesson, and far less contact with the same group of students on a weekly basis, so it's much more difficult to build rapport with and learn the strengths and weaknesses of one's students in other teaching contexts than it was in the daycare with a class of 10-12 students that I saw nearly every day!

                              Joel L. Bock (former daycare teacher / bývalý učitel anglické družiny 2013-2015)

Od té doby co jsem učil v Sam’s English Daycare, měl jsem již několik dalších možností učit děti v nových souvislostech a v jiných částech světa a mohu s jistotou říci, že situaci, kterou jsem zažil jako učitel v Sam’s English Daycare byla neobyčejně jedinečná a pro mě představovala výjimečnou příležitost. Jednak mají děti v anglické družině mnohem hlubší a lepší úroveň znalostí v porovnání s dětmi stejného věku (z celého světa), které jsem měl možnost učit, což naznačuje, že vzdělávací kriteria jsou v anglické družině  nastavena vysoko. Dále, struktury, které jsou vytvořeny k motivování dětí, aby pracovaly pilněji jsou účinné, i přestože nejsou známkovány vyjma měsíčních testů. Jako učitel na plný úvazek běžně učím několik skupin s počtem více než 20 studentů ve skupině, se kterými mám většinou pouze kontakt jednou za týden. Proto je velmi těžké si s nimi vytvořit vztah a poznat jejich silné a slabé stránky v různých výukových souvislostech, což bylo možné v anglické družině, kde bylo 10-12 studentů, se kterými jsem se viděl skoro každý den.


Dobrý den,
chtěl bych tímto Vám a celému kolektivu poděkovat za čtyřletou práci věnovanou výuce angličtiny mého synka. Vím, že to nebylo vždy jednoduché a určitě hodně náročné. Patrik je dnes schopen slušně komunikovat a angličtina mu rozhodně není cizí. Za což vděčíme Vaší družině. Přeji Vám ve Vašem úsilí hodně úspěchů. V každém případě budu anglickou družinu všem svým známým doporučovat.

S pozdravem
Ing. Milan Rázga


Dobrý den, paní Pislcejková,
syn bude příští rok pokračovat. Chtěla bych Vám poděkovat za skvělou organizaci družiny v průběhu roku a za perfektní metodu, kterou dětem předáváte znalosti. Kudy chodím, dělám Vám hlasitou pozitivní reklamu :-) Syn udělal velký pokrok, a jen mě mrzí, že jsem ho nezapsala již v první třídě.

Přeji Vám a Vaši kolegům krásné léto!
S pozdravem, DD


Dobrý den paní Pislcejková,
moc děkuji za zaslané hodnocení. Mám z něj ohromnou radost a mám radost z toho, jak to Tínce jde a baví ji to. Opětovný pokrok samozřejmě vidíme. Vyřiďte prosím velké díky lektorovi!!!

Děkuji a přeji další úspěchy !!!!
Denisa Weikertová


Dobrý den paní Pislcejková,
chtěla bych Vám poděkovat za skvělou práci s dětmi. Doufám, že zůstaneme v kontaktu i nadále. Pro mne je Vaše škola jedna z nejkvalitnějších. Přeji Vám hodně úspěchů.

S pozdravem,
P. Apostolová


S paní Simonou Pislcejkovou spolupracujeme od doby jejího působení v mateřské školce Little Bear Preschool. Celkem již 7 let. Na 1 rok jsme zkusili změnit anglickou družinu, která byla v místě docházky do naší základní školy, byla to katastrofa! Máme tedy srovnání. Sam's English Daycare pod vedením paní Pislcejkové je zárukou kvalitní výuky anglického jazyka jako celku, tedy včetně konverzace!!! Naše dcery (DC1 a DC5) si k jazyku vytvořily přirozený vztah, nebojí se ho, do družiny chodí velice rády. Oceňujeme i bezproblémový svoz do družiny, pobyty venku, pitný režim, páteční výlety a třídní besídky a také komunikaci s rodiči!

Děkujeme Rozkošovi


Dobrý den Simono
Vzhledem k tomu, že nemohu vyplnit Vámi zmíněný anonymní lístek, chtěla bych Vám alespoň touto cestou poděkovat za Vaši práci, perfektní komunikaci přes email a možnost nahrazení hodiny. Využila jsme sice jen jeden den, ale chtěla jsem říci, že si té možnosti moc vážím. Líbí se mi i měsíční testy a čtvrtletní hodnocení, alespoň máme trochu přehled jak se dětem daří. Dále mne velmi potěšilo pokračování tříd, to je příjemná zpráva. Ještě jednou moc díky za Vaši práci, kterou odvádíte dobře, že jsou vidět i výsledky a těším se na další spolupráci.

Šárka Žišková

 

JSME TU PRO VÁS JIŽ 16 LET

NOVINKY

ČERVEN 2024
8.6. ZKOUŠKY FCE
10.-13.6 - BESÍDKY 
13.6. ZKOUŠKA PET
18.6. BESÍDKA
21.6. VÝLET
28.6. POSLEDNÍ DEN 8:45-13:45

Tvorba webových stránek - AiVision s.r.o.